Зимовий відпочинок

Головна » Вiдпочинок » Зимовий відпочинок

 

  Зимою, коли всі карпатські  вершини одягають сніговий покрив, першими до гір втікають лижники. Якщо ви затятий лижник і всю зимову відпустку прагнете провести на «дерев’яних чоботах» – ласкаво просимо у Колочаву.

Село має дуже вигідне розташування, тому ви отримаєте можливість кататися на всіх відомих гірськолижних курортах.  Курорти Міжгір'я, Ізок, Пилипця, Верхнього Студеного, Подобовця знаходяться недалеко від села і ви щодня ковзатиметеся по нових схилах Карпат.

Вдалим завершенням лижного дня стане гаряча сауна та смачна вечеря із закарпатських страв. 

На далекі гірські походи зимою наважиться далеко не кожен, проте піднятися , на невеличку колочавську вершину у малосніжну погоду можна будь-коли. Світлини зроблені на фоні снігових гір стануть вишуканими мистецькими шедеврами у вашому портфоліо.  До того ж , тут можна покататися на санках чи лижах. В центрі села знаходится школа з великим футбольним полем.

Для затятих рибалок зимова риболовля не відміняється. Проте найкращим варіантом стане спортивна ловля риби на форелевому господарстві. Вечеря у затишному готелі з власного улову запам’ятається надовго.

Всі колочавські музеї теж працюють взимку, тому відвідати їх можете у будь-який зручний для вас час. На Новий у музеї «Старе село» проводяться різноманітні театралізовані дійства, а на Різдво звучать місцеві колядки та водять вертеп.

Якщо ви схочете прогулятися серед зимової мальовничої природи, проте не визнаєте іншої дороги крім асфальту – прогулянка-екскурсія до мінерального джерела Боркут не залишить вас байдужим, перехід через підвісний міст додасть адреналіну,а винагородою за зусилля стане  смакування колочавської мінеральної води. 

Якщо ви приїхали до Колочави на довгий час та  встигли насолодитися всіма тутешніми принадами, ми організуємо для Вас екскурсію у будь-яку цікаву точку Закарпаття.  До речі, два найбільші природні чудеса України - озеро Синевир та водоспад Шипіт - зовсім поруч! Доїхати до них можна за годину-дві. Зимою природні дива виглядають по-особливому казково.

Відпочинок у зимовій Колочаві стане одним із найкращих у житті!