Залишити відгук

Головна » Про комплекс » Відгуки
Irina 15 авг 2016 в 19:55
I booked this hotel for my son and my dad for 3 nights in August, 2016. They liked it a lot! Excellent service - housekeeper Xrystyna. The staff was polite and accommodating. Clean and comfy room. Free Wifi . Breakfast was good, it wasn't the American breakfast, but if you ask for eggs and bacon , I am confident , they will make it for you with a pleasure. I also booked the transfer from Volovec to Kolohava and back ,the tour to Synevir, the Kolochava Village tour, the Catch Trout tour. And it was amazing. Everything was on time and very interested. Thanks a lot to Inessa , who helped to do the booking . Also special thanks to amazing tour guides Natasha, Vasyl and Yuri. Next time it will be my turn. Irina from Toronto, Canada
Татьяна Ф. 12 июл 2016 в 15:19
Отдых в Ажио - походы
Отзывчивый, профессиональный персонал, хорошее обслуживание, сервис, жаль только уборка номеров произволиться не ежедневно, питание на высоком уровне, современный красивый ремонт, расположение удобное для прогулок и походов, красота вокруг.
Татьяна 12 июл 2016 в 13:29
Ажио - походы
Отзывчивый, профессиональный персонал, хорошее обслуживание и сервис, питание на высоком уровне, современный красивый ремонт, расположение удобное для прогулок и походов, красота вокруг. Рекомендую!
Юля Чорна 11 июн 2016 в 10:35
Колочаву відкрили для себе 6 років тому. Стараємося приїхати сюди 2-3 рази на рік. Це вже наша друга Батьківщина. Маємо улюблені місця та друзів. Щоразу відвідуємо Старе Село, Лінію Арпада. Дуже нам подобається половити форельку і поїсти свіжоприготовану рибку. Екскурсовод Юра Радівілов встиг стати моїм другом. Його любов до рідного села дуже відчувається у цікавих та кожного разу нових історіях про цю місцевість. Також подобається птахопарк Василя Йосиповича, від якого у захваті не лише діти, а й дорослі.
Ми кожного разу зупинялися у різних місцях в Колочаві та знайомилися з різними людьми. Останній раз видався дуже класним, хоч на голові було 15 дітей, бо привозили ЗОШ №19 м.Тернополя. Проте цей факт не став на заваді прекрасному відпочинку. Ми зупинилися в комплексі Ажіо. Нас радо зустріла Мар'яна Василівна та персонал готелю. Дітям надзвичайно сподобалися номери та зручності, дбайливе ставлення господарів. У всьому відчувається любов. Харчувалися ми вранці та ввечері, але голодним не залишився ніхто. Це і смачні млинці, і грибова юшка і колочався ріплянка.... Ми навіть пожалкували, що три дні промайнули так швидко. Зізнаюся чесно: вдома про мене так ніхто не дбає.
Також нам було любязно надано мангал і ми приготували смачненький шашличок. Будь-яка забаганка чи прохання гостей радо виконується персоналом.
Бажаємо вам процвітання. Так тримати! До нових зустрічей!
Ірина 14 дек 2015 в 09:30
Відпочинок та проведення семінарів на Трійцю
У червні 2015 на Трійцю проводили в семінар « Дружне коло» в Колочаві і відпочивали з «Ажіо туром».
Ми успішно поєднали проведення семінарів з відпочинком. Програма була інтересна і різноманітна. Наш гід від «Ажіо тура» Юрій Радівілов проводив екскурсії, а саме: ми подивилися унікальний музей «Старе село». Поринули в атмосферу минулих століть і навіть загубилися в часі, так все було цікаво й барвисто. У хаті лісоруба, готові були жити! Ходили на гору Красна по крутій гірській стежці. Юрій підбадьорював нас, і як бонус на верху гори приготував нам смачний обід: печена картопля, закарпатське сало, овочі, бринза і все це під хмарами і на кришталево чистому повітрі, під променями ласкавого сонця! У музеї «Школа»,кожен з нас згадав свої шкільні веселі роки. Були пізнавальними екскурсії « Бункер Штаєра» , «Лінія Арпаду», унікальна церква Святого Духа. Минуле дуже вабило нас. Фотографувались у вбранні початку 20 століття.
Вранці, на березі гірської річки Тереблі, ми робили зарядку! Дихали кришталевим повітрям під дзюрчання річки! Сили самі наповнювали нас. Ну а потім був смачний сніданок з незрівнянними варениками від Лялі! Також у день можна було відпочити у будинках з жужжанням бджіл, отримати медовий масаж та купити натуральні креми для обличчя з продуктів бджільництва. Для дітей було інтересно подивитися на 1500 папуг та голубів у вольєрах.
Проживання європейського рівня, все є, чисто та комфортно.
Ми були оточені турботою компанії «Ажіо тур» і відчували себе як вдома.
Дякуємо всім! До нових зустрічей!
Сергій , м. Київ 25 авг 2015 в 19:30
Тільки-но відпочивали з донькою в селі Колочаві, в готелі "Ажіо". Взагалі - ми "фанати" Закарпаття, бували в різних районах і раніше. Але - Колочава, "Ажіо", це справді щось особливе, насамперед люди і природа! Уважний, чуйний та доброзичливий адміністратор пан Іван Васильович, смачні національні наїдки майстерної пані Лялі, завжди чистий номер завдяки паннам Оксанам, цікаві та пізнавальні екскурсії професійних екскурсоводів...12 днів пролетіли дуже швидко! Лише дві доби після повернення додому, а вже хочеться повернутися у казкову атмосферу Колочави та "Ажіо"! Щира подяка всім-всім, хто подарував нам такий незабутній відпочинок!!! Особлива подяка пану Станіславу Аржевітіну, який сприяв відродженню історично-культурної спадщини Колочави і створенню, на мій погляд, одного з найкращих музеїв-скансенів, і не тільки в Україні!
Юра, Ляля. Август 2015 года 25 авг 2015 в 10:24
Мы влюбились в Колочаву!!!
В этом году решили провести отпуск с мужем в Закарпатье. Прошерстили интернет, остановились на гостинничном комплесе Ажио в Колочаве.После беседы с администратором , последние сомнения были отброшены, мы поехали... Сразу хочу сказать сомневающимся, вся информация на сайте абсолютно соответствует действительности, а отношение персонала, профессионализм, доброжелательность просто выше всяческих похвал. Все уютно, чисто, по-домашнему. Любой вопрос Вам, с искренней улыбкой и пониманием, поможет решить администратор Иван Васильевич. Подскажет лучшие маршруты для экскурсий, кратко расскажет историю родного края, организует экскурсовода и трансфер. А кухня в гостиннице заслуживает особых слов! Огромное спасибо и респект шеф-повару пани Ляле! Без преувеличения хочется сказать, руки у нее золотые, любой ресторан Киева гордился-бы таким матером! Риплянка, бограч, деруны, колдуны, блинчики с черникой, грибная юшка, форелька - все необыкновенно вкусно, приготовлено с любовью. Многие блюда мы пробовали впервые и были в восторге. Короче, в Ажио нужно отдыхать уже потому, чтобы отведать знаменитую Риплянку от пани Ляли! Особая фишка в том, что можно заказать предварительно любое блюдо и назвать удобное время для приема пищи. Цены Вас тоже приятно удивят! Уборка производится качественно и регулярно, спасибо Оксанкам!!! И еще огромное спасибо владельцам, что продумали такую услугу, как массаж. Для меня это было просто необходимо. Маринка, молоденькая медсестричка, справилась с этим просто блестяще ( у меня есть с чем сравнивать), спасибо ей огромное. Не могу не сказать о самой Колочаве и окрестностях. Красота необыкновенная, горы,реки, форель. Муж реализовал свою давнюю мечту порыбачить в горных реках и довольно успешно - каждый день на ужин была свежайшая рыбка! Село очень живописное, много красивых памятников , очень понравилось старое село, где можно узнать много нового и интересного. Мы были в восторге от языка, на котором разговаривают жители Колочавы, просто шикарно, что они смогли смогли сохранить аутентичность и колорит. Я советую всем любителям природы, качественного отдыха и истинного наслаждения обязательно посетить эти необыкновенные места! Вы обязательно влюбитесь в Колочаву, ее жителей и получите массу наилучших впечатлений! Мы уже очень скучаем и ждем следующего отпуска!
David Steigl 23 авг 2015 в 20:06
Poděkování
Dobrý den,
v Koločavě a přímo hotelu firmy AGIO TOUR jsem byl letošní dovolenou ubytován již po druhé a to i s manželkou a dcerou v termínu 24-28.7.2015.
Velice se nám zde líbí, nádherná příroda, velice příjemní lidé a především možnost si opravdu odpočinout.
Mám rodinu na Ukrajině v Ternopilské oblasti ovšem příroda tam a tady se nedá srovnat!
Ceny jsou velice příznivé, pracovníci a zaměstnanci hotelu AGIO TOUR velice milí,přátelští a příjemní.
Dále bych chtěl poděkovat všemu personálu, kuchařkám, recepční či pokojským, zvláště však panu Макарy Іванy Васильовичy, který se o nás staral a připadal jsem si jako doma (ovládal i český jazyk). Navázal jsem zde i nová přátelství.
Závěrem jen dodám, že příští rok tento hotel znovu navštívíme a pevně věřím že budem opět mile přivítáni a bude se zde stále na co koukat.
Všem vřele dooručuji!!!
DĚKUJEM!
David&Natálka&Terka Steiglovi (Prostějov CZ)
Сабіна та Антон 01 авг 2015 в 11:57
Медовий міяць
Ми з чоловіком виріили провести свій медовий місяць в горах. За порадою друга обрали Колочаву, зупинились в Ажіо. Нам дуже все сподобалось! Неймовірно красива природа, дуже привітні люди, гарна екскурсійна програма. Висловлюємо величезну подяку всім, хто посприяв том, що ми так гарно відпочили. В готелі смачно готують (і величезні порції), чистенько, адмністратор Іван Васильович відразу розказав, які місця варто відвідати. Ще ми дуже задоволені нашим екскурсводом Юрою. Взагалі,ми навіть н очікували так чудесно відпочити))) Свіже повітя, гори, гори, гори...
Ще раз всім дякуємо!
Валерій 27 июл 2015 в 14:09
Подяка
Висловлюю велику подяку для готелю за гарний прийом та ситне годування.
.
Готель рекомендую!
.
Були в червні 2015 з друзями велосипедистами (багато нас було).

ОтменитьНаписати Відгук