Iнфраструктура

Головна » Про комплекс » Iнфраструктура

 

  Відпочинковий комплекс «Ажіо» розташований у дуже мальовничому куточку села Колочава, недалеко від центру, тому  добратися до будь-якого об’єкту від нього дуже просто і швидко.

Якщо Вам потрібно поповнити запас продуктів чи ви щось забули купити перед відправленням у дорогу – за 50 метрів від готелю є два  магазини. В кожному із них можна придбати як різноманітні продукти, так і  промислові товари. Ще кілька таких магазинів розташовані за двісті метрів від готелю, біля будівлі сільської ради.

Там же ви знайдете й дві аптеки, які  працюють щодня, окрім вихідних.

Поруч також працює відділення Приватбанку та один банкомат, який розташований на фасаді будівлі, відтак доступний у будь-який час доби.

Тут таки  працює й Ощадбанк.

Поруч із відділеннями банків є перукарня-магазин, де можна не лише підстригтися, але й купити будь-яку парфумерну та косметичну продукцію.

Випити бокал пива чи спробувати місцевих шашликів можна за кількасот метрів від вашого місця відпочинку. Численні кафе та колиби є тут майже на кожному кроці. У неділю та релігійні свята працює  у селі й дискотека  для молоді.

Біля одного з найвідоміших пам’ятників України  розташована зупинка громадського транспорту. Звідси ви можете доїхати у районний центр Міжгір’я, у місто Хуст чи в Ужгород. Автобуси та маршрутні таксі їдуть щодня. 

Якщо ви вирішили приїхати до Колочави власним автомобілем, то хай наші дороги вас не лякають. Нещодавно у Колочаві постелили новий асфальт. у 2016 році повністю відремонтована дорога до Колочави від траси Київ - Чоп, а саме від Нижніх Воріт, через Воловець, Міжгір'я на Колочаву. Ремонтні роботи продовжуються і на під'їздах до Колочави з інших напрямків. Маємо надію, що найближчим часом до села музеїв можна буде безперешкодно дістатись з будь-якої точки де б Ви не були.

Поруч з готелем знаходиться школа із спортзалом, де є можливість займатися фітнесом, йогой, тенісом, баскетболом, волейболом, бальними та спортивними танцями.

Тут також є великий стадіон з футбольним полем і сценою для проведення концертів.

В 5 км від готелю знаходиться міні-футбольне поле зі штучним покриттям для занять футболом та проведення спортивних змаганнь.

Недалеко від комплексу «Ажіо» є приватна автомайстерня. Найближча заправка знаходиться у селі Синевір (12 км). У Колочаві діє дві заправки для електромобилів, біля готелю "АЖІО" та у музеї-скансені "Старе село".

Сільська лікарня та швидка допомога теж поруч – йти до них триста метрів.

А от до відділення пошти доведеться пройти понад п’ятсот метрів.

Для всіх хто завітає у Колочаву радимо відвідати колочавські музеї. Всі вони знаходяться від готелю в межах 300 - 800 метрів.

Вдале розташування відпочинкового комплексу «Ажіо» зробить Ваш відпочинок максимум комфортним та приємним.